KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666316
nr 1466 6316
Eric Pehap
(1912-1981)
Eric Pehap (1912-1981), verkstad. Signerad, blandteknik, 1939. Bladets mått: 35x23, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:22:50
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr